Over ‘Veelkleurige experimentele hoofdpijn 23’ van Dorothy Berry-Lound
De vandalen hadden hun werk gedaan en de kleuren waren allemaal weggeschraapt van het oppervlak van de vormen, waardoor alleen het kale metaal zichtbaar werd. De kleuren verstopten zich en hergroepeerden zich, klaar om terug te komen als de tijd rijp was.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
In gesprek met Dorothy Berry-Lound
Gespecialiseerd in fotografische kunst en acrylverfGeboren in het zuiden van Engeland woon ik nu halverwege een berg in Umbrië, Italië. Ik werk vanuit mijn kunststudio met uitzicht op een prachtig uitzicht op het Italiaanse platteland. Als kunstenaar en blogger ben ik gespecialiseerd in fotokunst en acrylverf. Ik creëer kunst die je hart doet glimlachen, die de geest van de plaats in steden en dorpen vastlegt, of die de energie van je huis of werkplek versterkt.
Bezoek shop