Over ‘Veil of perception’ van Paula Romein
Een verstilde ontmoeting tussen mens en natuur.
Vlinders ontnemen het zicht, maar openen een diepere vorm van waarnemen. Wat we niet meer kunnen zien, nodigt uit om te voelen. Een beeld over overgave, kwetsbaarheid en de kracht van het onzichtbare.
Deze foto maakt onderdeel uit van een serie van drie beelden. Een serie die…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Paula Romein is een Nederlandse fotograaf die vanaf 2008 werkzaam is voor diverse bedrijven. Zij is daarnaast reisfotograaf, haar grote passie. In 2023 volgde zij ook de masterclass reisjournalistiek bij National Geographic in Amsterdam.
Een studie fotografie begon bij de Stichting Kunstzinnige Vorming in Rotterdam en later volgde zij de opleiding bij de fotoschool van Martin van Thiel in Utrecht.
Paula woont samen met haar partner Rolf en katje Teuntje in…
