Een van de gebouwen waar ik het meest naar uitkeek, en de belangrijkste reden is dat ik Băile Herculane heb bezocht, is Băile Neptun (of Neptunusbaden of Oostenrijkse keizerlijke baden). Băile Neptun is gebouwd aan het einde van de 19e eeuw (tussen 1883 en 1886). Architect Alpar Ignat ontwierp de plannen voor het gebouw. Băile Neptun heeft voormalige zwavel- en thermale baden met 32 individuele cabines en 2 grote zwembaden gebouwd van rood marmer. De zwembaden haalden hun water uit de bronnen van Neptunus I en Neptunus IV. Op de eerste verdieping was vroeger een sportschool. Het is een enorm gebouw met veel kamers. Een van de kamers valt echter op. De ontvangsthal heeft geweldige kleuren, details en een keramische fontein in het midden van de kamer. Gelukkig is dit nog steeds redelijk goed bewaard (gezien de omstandigheden).
In het resort zijn Romeinse oorsprong overal in het gebouw aanwezig. Er zijn bijvoorbeeld plaquettes opgedragen aan Hercules, Aesculap en Hygeia (beschermende goden van deze plaats).
Helaas raakte het gebouw aan het einde van de 20e eeuw in verval. Autoriteiten hebben niets gedaan om het historische gebouw te behouden of te redden. Het enige dat deze plek kan redden, is een groep jonge architecten uit het ‘Herculane-project’. Tot nu toe heeft de juridische situatie veel vertraging veroorzaakt en ondertussen stortte een groot deel van het dak van het gebouw in. Dit betekent dat het weer een nog grotere impact zal hebben op het proces van verval op
Roman Robroek is een fotograaf die verlaten gebouwen over de hele wereld fotografeert. Hij is in het bijzonder gericht op het maken van verbluffende foto's van verlaten locaties, rijk aan verwondering, mysterie en onbeantwoorde vragen... Lees verder…
NederlandMooi systeem waarbij je altijd het doek kan veranderen. Prijs kwaliteit is goed in orde en levertijd is prima. Verpakking volstaat en pakket komt heel aan. Eenvoudige montage. Al met al een goed product!
NederlandZeer tevreden, ook de service. Zijn makkelijk te bereiken per telefoon. Uiterst vriendelijk geholpen. Komen afspraken na. Echt top? prachtig schilderij, volgens verwachting.
Nederland
helemaal blij aan de muur
Hadden 25 jaar iets boven de bank hangen waren daar zeer aan gehecht nu nu pianotafreel hopelijk weer 25 jaar blij mee heel mooi aan de muur Gr John/Jacq
NederlandWat kan ik zeggen, alles aan Werkaandemuur.nl klopt. Van het uitzoeken tot aflevering kan ik geen minpunt bedenken. Ik ben ook bij hun fysieke showroom geweest, ook een aanrader.
Nederland
top producten, gewlidige service
Klantvriendelijk en bereid om dingen voor de klant te regelen.
De producten zijn mooi en komen goed beschermd aangeleverd aan huis!
Nederland
Geweldig, top bedrijf!
Heb onlangs 2 werken besteld, de eerste was tijdens verzending beschadigd, na melding heel snel een nieuw exemplaar ontvangen, top! Hele goede service.
Nederlandsuper service, een aanrader
NederlandTop bedrijf. Schilderij besteld in een afwijkende maat. Precies gemaakt zoals wij het wilden. Op beloofde tijd geleverd en perfect verpakt. Werk aan de muur is absoluut een aanrader.
Nederland(Translated by Google) I received the photo on canvas and was able to assemble it very easily and the result is really fantastic. My compliments and look at the attached photo. (Original) Ik heb de foto op canvas ontvangen en erg gemakkelijk in elkaar kunnen zetten en het resultaat is werkelijk fantastisch. Mijn complimenten en kijk naar bijgaande foto.
Nederland
Mooi afgewerkt met een klein schoonheidsfoutje
Er bleek een fout in het bestand van de foto te zitten waardoor er een witte streep aan de onderkant van het schilderij zichtbaar was. Na melding hebben wij kosteloos een herprint gekregen. Klasse!
NederlandGoede communicatie vooraf via de mail en per telefoon.Fijn dat er zo mee gedacht wordt en dat er advies gegeven wordt.Snelle levering, prima kwaliteit! Mede hierdoor zijn we erg blij met het resultaat. .
NederlandPrachtig schilderij. Precies, zoals aangegeven, erg goed verpakt verzonden. Prijs-kwaliteit klopt aks een bus