Over ‘Vetplant in het zonlicht’ van Myrthe Slootjes
Collioure voelt inmiddels als 'thuis' omdat ik hier elk jaar jaar in de buurt op vakantie ga. Een bezoekje aan dit schilderachtige en kunstzinnige dorpje staat dan altijd op de planning. Ik hou van de smalle kleurrijke straatjes vol met terrasjes, ateliers en de mooie planten en bloemen die ik onderweg tegen kom.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Hi! Ik ben Myrthe, fotograaf en content creator. In mijn collecties vind je reisfotografie van unieke landschappen, steden en minimalistische beelden van architectuur en planten die mijn aandacht trokken tijdens mijn reizen door Amerika, Azië en Europa. Met mijn fotografie wil ik de sfeer en het gevoel wat ik destijds beleefde graag overbrengen. Enjoy!
Bezoek shop
