de mooie trap in het Chabot Museum
Het Chabot Museum is sinds 1993 gevestigd in een van de mooiste villa’s van Rotterdam. Dit monument van het Nieuwe Bouwen aan het Museumpark is een ontwerp uit 1938 van de architect G.W. Baas, die daarvoor vele jaren werkte bij het architectenbureau Brinkman & Van der Vlugt (bekend van o.a. de Van Nellefabriek, stadion van Feijenoord en Huis Sonneveld in Rotterdam). Baas liet de uitvoering van de bouw over aan L. Stokla toen hij werd aangesteld als coördinator van de bouw van het Kröller-Müller Museum op De hoge Veluwe.
De villa in modernistische stijl is oorspronkelijk gebouwd als woonhuis, in opdracht van de familie Kraaijeveld. Kenmerkend voor het huis zijn de lichte ruimten, de openheid naar de tuin en het unieke zicht op de omgeving van het Museumpark. De tuinen van het Chabot Museum en de overige Museumpark villa’s vormen een groene oase in het centrum van de stad, waar de bijzondere Rotterdamse architectuur uit de periode van het internationale Nieuwe Bouwen opnieuw kan worden beleefd.
Met een passie voor fotografie en digitale kunst creëer ik beelden die verhalen vertellen en emoties oproepen. Mijn werk varieert van levendige stedelijke scenes tot dromerige abstracties en krachtige portretten. Elk kunstwerk is een uitnodiging om even stil te staan en de schoonheid van het onverwachte te ontdekken.
Als kunstenaar zoek..
Lees verder…
Super mooie kader toe gestuurd gekregen
Super mooi kader toe gestuurd gekregen en deftige materiaal!
Ik raad dus iedereen aan .
Heb je een kader nodig
1 adres !
Mooi doek,ziet er fantastisch uit incl.de omlijsting
We zijn heel tevreden over Werk aan de Muur! Het bestellen ging makkelijk, een aanpassing van het formaat van de afbeelding ging in overleg en op vragen via de mail werd heel snel gereageerd. En niet onbelangrijk; het resultaat is prachtig!
Fraaie canvasfoto's, snel geleverd, makkelijk op te hangen
Fijn om uit een ruime keuze aan foto's te kunnen kiezen om elke ruimte in huis een eigen unieke en persoonlijke sfeer te kunnen geven.
Kwaliteit van de canvas is goed en ze worden zorgvuldig geleverd.
Kom zeker nog is terug voor een nieuwe bestelling.
Mooi product erg tevreden, daarnaast mijn complimenten voor de goede service.
Blij met het cadeau
Mooie foto besteld als cadeau en ik had wat haast maar door een extra telefoontje aan de klantenservice erg netjes geholpen door Mirelle, waarvoor dank
Niets op aan te merken!
Bestelling, mailcontacten, en levering waren bijzonder prettig. Dit is mijn eerste kennismaking met Werk aan de Muur en alles was 100% in orde.
We zijn zeer tevreden over de afhandeling van onze bestelling. Goed verpakt en in goede orde ontvangen.
(Translated by Google) Great system that Artframe. And you can determine the cutout and size of your painting yourself. (Original) Super systeem dat Artframe. En de uitsnede en maat van je schilderij kun je allemaal zelf bepalen.
Geweldig
Geniet er elke dag van
(Translated by Google) Super nice and delivered on time. Neatly packaged, and the fabric is replaceable if you get tired of it. Keep up the good work. (Original) Super mooi en optijd geleverd. Keurig verpakt en het doek is vervangbaar als je het zat bent. Ga zo door.
Kunstwerk op canvasdoek besteld, binnen 4 werkdagen ontvangen. Goed ingepakt verzonden en uitstekende klantenservice!