Over ‘Vincent vs dollars & gold’ van KleurrijkeKunst van Lianne Schotman
Lianne over,
Vincent vs dollars & gold
Er zijn maar liefst zo’n 35 zelfportretten van Vincent van Gogh bekend. Daarop is te zien dat hij rood haar had, groene ogen en een hoekig gezicht. Maar toch zijn de gezichten steeds verschillend. Vincent schreef zelf:
'Ze zeggen - en dat geloof ik heel graag - dat het…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Lianne Schotman heeft na vele jaren experimenteren met verschillende technieken, materialen en onderwerpen nu haar eigen unieke style gecreëerd.
Ze combineert digitale kunst met de schilderkunst, waarbij ze zich laat inspireren door o.a. PopArt, StreetArt.
Door verschillende beelden, kleuren en structuren samen te voegen, ontstaat er een mooi samenspel.
Favoriete onderwerpen van haar zijn bekende iconen in brede zin. Sterren zoals, Marilyn Monroe, Brigitte, 90S…
