Over ‘Vluchten uit de chaos’ van Charles Mulder
“Tussen de Leegte”
In dit intrigerende werk verdringen lege vazen zich tot een bijna sculpturale knoop, alsof ze elkaar vasthouden in een poging niet uiteen te vallen. Uit één van de vazen ontsnappen goudvisjes – kleine, levendige accenten die zich een weg banen naar vrijheid.
Het schilderij vangt het moment waarop chaos geen…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ieder mens heeft vaak meerdere talenten, maar soms komt op latere leeftijd de tijd om er werkelijk iets mee te doen. Zo verging het mij ook. Van jongs af heb ik altijd al een latente behoefte om te tekenen en te schilderen. Vanaf mijn zevende jaar, na mijn eerste schilderlesjes van Paul Citroen, heb ik periodes dat ik hier zeer intensief mee bezig ben. Zo ook het in de leer zijn bij een erkend kunstenaar tot een meerjaren opleiding op de vrije kunstacademie.
Mijn werk is…
