Schilderij van een vos, gemaakt door Peter van Loenhout.
Cum Laude afgestudeerd aan de Gerrit Rietveld Kunstacademie te Amsterdam.
Winnaar van internationale prijzen. Exposities in binnen- en buitenland.
_____
Het maken van een schilderij is als spelen in het zand. Zittend op de gele grond heb ik mijn eerste lijn gezet, later kruipend, totdat ik stond. Het was de zandbak..
Lees verder…
geweldig
contact prima
verzending, keurig
eindresultaat precies zoals ik me had voorgesteld, wij zij er kei blij mee
Direct antwoord op mail en perfect product
Geweldig. Direct reactie op mail en geweldig product.
Zeer tevreden en blij met product.
(Translated by Google) Beautiful and worth the price Very happy with it (Original) Mooi en de prijs waard Erg blij mee
Prachtig materiaal, goed afgebeeld in de webshop en zorgvuldige aflevering.
Inmiddels het derde werk aangeschaft en zoals eerdere werken fantastisch.
Vorige keren telefonisch contact gehad en zeer goed advies gehad kortom een heel goed gevoel heb ik bij We er k aan de muur.
Mooie duidelijke site, gemakkelijke bestelprocedure
Top kwaliteit!
Zeer goed ingepakt.
Heel blij met de geleverde producten en diensten
Drie foto's besteld op geluidwerende panelen na goed advies via de mail.
Twee mannen kwamen het ophangen en leverde keurig werk af.
(Translated by Google) Very nice work. Shipping was very neat and well packed. Recommended! (Original) Zeer mooi werk. Verzending was zeer verzorgd en goed verpakt. Een aanrader!
(Translated by Google) You have beautiful items, lots of choice and perfect delivery (Original) Jullie hebben prachtige items, heel veel keuze en perfect bezorgd
Super fijne klantenservice die met je meedenkt.
En daardoor een mooi en uniek exemplaar aan de muur bij ons thuis.
Ze zijn gemakkelijk telefonisch en schriftelijk bereikbaar, professionele oplossing bij klachten
Top kwaliteit!
Superblij met kunstwerk. Goed advies gehad over het canvas doek en de afwerking aan de zijkanten. Verpakking is enorm stevig en hierdoor zal het vrijwel nooit beschadigen onderweg. Het was een klusje om het uit te pakken ;). Afwerking van het canvas is erg mooi, een soort zijdeglans. Geen typische canvas structuur te zien zoals je dat wel eens bij goedkopere versies ziet. Niet dat deze erg duur is. Prijs-kwaliteit verhouding is zeer goed.
Makkelijk te bestellen, prima kwaliteit en service!
We zijn onze inrichting wat aan het ‘restylen’ en wilden niet teveel meer aan de muur.
Met deze reproductie van Werkaandemuur.nl vinden wij het resultaat helemaal geweldig.
Duidelijke instructie, prima kwaliteit.
Een aanrader!