Vrouw in Geisha kleding met oa metallic, neon en goudkleuren. Betreft schilderij op doek in acrylverf.
Met dit werk bij u aan de wand haalt u de woning naar een optimale sfeer.
Dit werk past heel goed op alle materialen van Werk aan de Muur. Het is een eye catcher in de woning en uw visite raakt hierover niet uitgepraat.
Staat u op het punt een nieuw werk aan te schaffen, doe eens gek en neem die sprong in het diepe en koop dit werk.
Dit is een uniek werk uit de collectie van Henk Snoek Snelle.
Henk Snoek Snelle woonachtig te Volendam maakt schilderijen en foto's. Zijn werk kenmerkt zich door een uitgebalanceerde compositie en kleurgebruik.
Zijn schilderwerk is eigenzinnig, modern, kleurrijk, doorleefd, levendig, aaibaar en voorzien van een oppervlak dat vaak pasteus is met een rijke textuur. Zijn onderwerpen zijn..
Lees verder…
Prachtige afwerking, levering volgens afspraak, uitstekend verpakt, telefonische hulp prima. Kortom: een zeer tevreden klant
(Translated by Google) Really beautiful and very easy to install. (Original) Echt mooi en heel makkelijk te installeren.
Schilderijen
Mooie schilderijen goede kwaliteit goede service
Het "werk" wordt netjes afgeleverd en men is meedenkend over het bestelde o.a. of de maatvoering klopt en het dan naar wens is!
(Translated by Google) Bought a beautiful piece of art for the wall. There was a slight initial issue during shipping, but that was resolved very quickly and without any problems. (Original) Mooi werk aan de muur gekocht. Eerst was er tijdens het vervoer wat misgegaan maar dat is super snel zonder problemen opgelost.
Top Canvas met mooie kleuren en prima afwerking !
Voor de eerste keer iets besteld.
Positief verrast.
Echte aanrader.
Leuk contact met Lianne. Snelle reacties op mailtjes en komen hun afspraken goed na. We zijn erg blij met onze schilderijen!
We hebben 2 hele mooie canvas schilderijen gekocht en ze zijn prachtig. Hadden ons wel in 1 schilderij vergist qua grootte maar konden hem gelukkig op een andere plek hangen. Maar ze zijn heel erg mooi en goed afgeleverd.
Fantastisch!
Tijdens het uitpakken van het geleverde produkt bleek deze licht beschadigd te zijn. Werkaandemuur heeft dit keurig opgelost door een nieuw doek te verzenden. Het eerder geleverde doek mocht ik behouden/ weggeven.
Super!
Iedereen vindt er zeker zijn keuze!!!!
helemaal top
goede service, heel mooi werk . Zeer tevreden .
Snelle levering, snel en net contact via de mail.