Over ‘Watersnip’ van Jasper Kok
Deze opname van een watersnip in het zachte avondlicht is voor mij een overwinning. Jarenlang heb ik geprobeerd deze schuwe, haast onzichtbare moerasvogel goed vast te leggen. Steeds zat hij te ver. Tot dit moment.
Het was een windstille avond, de zon stond laag en kleurde het landschap in warme tinten. Ik bevond me aan de rand…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Mijn naam is Jasper Kok, ik ben 19 jaar oud en al sinds mijn elfde gepassioneerd bezig met natuurfotografie. Wat begon als een simpele nieuwsgierigheid naar de natuur om me heen, groeide al snel uit tot een echte passie.
Vanaf jonge leeftijd bracht ik talloze uren buiten door, gewapend met mijn camera en een flinke dosis geduld. Mijn voorliefde gaat uit naar vogels: hun gedrag, hun zang, alles aan deze dieren fascineert me.
Voor mij draait natuurfotografie…
