Over ‘Waterval tegen bergwand in de Duitse Alpen’ van Moniek van Rijbroek
Tijdens een wandeling langs Königssee in nationaal park Berchtesgadener Land kwamen we deze mooie waterval tegen de bergwand tegen. De waterval kwam uit in het meer. Door de lange sluitertijd is de harde stroming van het water goed te zien. Een lekkere verkoeling tijdens een wandeling in de zomer!
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben een fotograaf met passie voor de natuur en reizen. Wat mijn ogen zien leg ik vast op de gevoelige plaat, en deel ik graag met anderen. Beelden zeggen meer dan duizend woorden, en roepen een gevoel op. Ik hou van een mooi beeld aan de muur om bij weg te dromen. Kijk eens rond en zie of jij ook kunt wegdromen bij mijn beelden!
Bezoek shop