Een donkere onderwater wereld met geschilderde blauwe bloemen. De kleuren vloeien over in het water op dit digitale schilderij.
Bedacht door Nicolette Vermeulen, gevisualiseerd met AI.
Zo lang ik me herinner, ben ik creatief. Ik fotografeer met een Nikon D3300 en een iPhone 14 die ik altijd bij me heb om iets moois vast te leggen. Dieren, close-ups in de natuur, landschappen, maar ook stadsgezichten en oude gebouwen.
Naast fotografie en fotobewerking..
Lees verder…
Veel keuze en mogelijkheden, binnen een paar dagen een fantastisch afgewerkt canvas in huis. Super mooie print!
Super!
Mooie print. Goede kwaliteit behang. Goede service (meedenken in mogelijkheden). Snel.
Zowel inkomend als beeldmakers hebben wij en uitgaand als kopers vernemen wij de beste ervaringen met Werk aan de Muur.
Een grote collectie voor iets leuks aan de muur.V a n alle materialen is een voorbeeld aanwezig zodat je tot een goede beslissing komt.
Goede kwaliteit en service
Een prachtig werk besteld voor de verjaardag van mijn man. Het werk is speciaal op tijd gemaakt en ingelijst zodat ik het op tijd had voor zijn verjaardag! Echte service op maat!
Uitstekend
Mijn ervaring is zeer goed
Snelle en goede handelingen
Denken mee met de klant
Niks is ze te veel
Zeer vriendelijk personeel
Zeer tevreden!
We hebben al 5x een groot canvasdoek besteld bij Werkaandemuur.
Het is mooi afgewerkt mooi van kleur goed verpakt dus top!
Dus echt een goed adres om iets moois te vinden en het aanbod is ruim voor iedere smaak.
Ruime keuze en goede kwaliteit!
Voor een schilderij in het trappenhuis hebben we bij Werkaandemuur.nl een keuze gemaakt uit een zeer ruim aanbod. Prettige website, goede kwaliteit en de levering is goed verlopen. het schilderij hangt schitterend!
Prachtig schilderij
We zijn erg blij met het schilderij en de service is prima.
Fantastisch
We zijn superblij met het behang.
Wie weet voor nog meer ideeën.
Absoluut een aanrader
Ik had twee schilderijen op canvas besteld. De print is geweldig, bijna een echt schilderij. De vervoerder had helaas de verpakking beschadigd waardoor er bij één schilderij een deuk in het canvas zat. Na het probleem met foto’s voorgelegd te hebben kreeg ik een uitgebreide instructie voor het verwijderen van de deuk en het opnieuw spannen van het doek. Mocht het niet lukken dan zouden ze een nieuw schilderij opsturen.
Natuurlijk is het wel gelukt en beide schildrijen hangen inmiddels. En 10% korting op mijn bestelling als dank voor het proberen. De service is dus gewoon top!
Ik ga hier zeker vaker een schilderij bestellen!
Geweldig
Wat een mooi systeem. En fijn dat je zelf de mast kan bepalen. Erg tevreden.