Over ‘Wild zwijn gecamoufleerd’ van Dorothy Berry-Lound
Dit is een digitale creatie, gebaseerd op een eenvingerige krabbel met Scribbler Too software, die interessanter werd naarmate ik ermee speelde. Het werd uiteindelijk een impressionistisch bos, dus voegde ik de snuit van een wild zwijn toe dat door de bomen tevoorschijn kwam.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
In gesprek met Dorothy Berry-Lound
Gespecialiseerd in fotografische kunst en acrylverfGeboren in het zuiden van Engeland woon ik nu halverwege een berg in Umbrië, Italië. Ik werk vanuit mijn kunststudio met uitzicht op een prachtig uitzicht op het Italiaanse platteland. Als kunstenaar en blogger ben ik gespecialiseerd in fotokunst en acrylverf. Ik creëer kunst die je hart doet glimlachen, die de geest van de plaats in steden en dorpen vastlegt, of die de energie van je huis of werkplek versterkt.
Bezoek shop