Over ‘Wildflower in pastel’ van Mel van Schayk
Als je door weilanden en grasvelden loopt, kom je de meest mooie bloemen tegen. ik probeer ze zacht en teer weer te geven. De vage achergrond geeft he geheel ook een zachte uitstraling.
Als je goed kijkt zijn de roze blaadjes scherp. De rest is bewust onscherp weergegeven dat versterkt ook de zachte uitstraling.
Dzez foto zou het…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Mijn naam is Maria van Schayk, mijn hobby is fotografie. Macrofotografie is mijn specialiteit. het leuke aan deze hobby is dat je op veel onverwachte plekken komt en heel anders gaat kijken naar de natuur. Abstracte fotografie heeft de laatste jaren steeds meer mijn interesse gekregen. Ik fotografeer graag de schoonheid van verval en probeer met compositie, kleur, licht en lijnenspel een prachtig kunstwerk te maken
Bezoek shop
