Over ‘Wind in de manen, Portret IJslands paard’ van Iris van Velzen
Op Vlieland maakte ik een portret van dit IJslandse paard in de kwelder. Ze stond daar zo mooi trots naar mij te kijken met haar manen wapperend in de wind.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Hoi! Mijn naam is Iris. Ik dierenfotograaf.
Ik woon in de regio Westerwolde, het zuidoosten van de provincie Groningen. Ik fotografeer voornamelijk honden en IJslandse paarden op mooie locaties in de natuur. Ik reis hiervoor door Nederland en naar het buitenland. In Nederland zijn Westerwolde, de Waddeneilanden en Drenthe favoriet.
Ik ben opgegroeid met Drentse Patrijshond Famke en had cavia's, hamsters en ratjes als huisdier. Ik heb verschillende…