Over ‘Witte lelie vol in het licht’ van Huub de Bresser
Uit een mooie bos bloemen kun je een mooi detail maken en dat is wat hier is gebeurd. Een strak witte lelie, mooi in het licht gezet en in macro. Rustige achtergrond, die door de grijze kleur heel goed matcht met de bloem. De foto straalt een serene rust uit en is door zijn minimalisme in vrijwel elk interieur te plaatsen.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben Huub de Bresser en geboren in 1955. Mijn werk omvat o.a. landschappen, natuur, lightpainting, macro en abstracte fotografie. In de coronatijd ben ik begonnen met werken met zeepsop- en rookfotografie. Deze vorm van fotografie is steeds zeer verrassend en na bewerking in Lightroom en/of Photoshop ontstaan beelden, die erg vervreemdend zijn.
Ik hoop dat je veel plezier beleeft als je door mijn werken "loopt".
