Over ‘Yves Lampaert op de Kemmel’ van FreddyFinn
Yves Lampaert is geen veel winnaar maar is wel enorm populair. Zijn grootste overwinning was de tijdrit zege en gele trui in de openingstijdrit in de ronde van Frankrijk enkele jaren gelden. Hier aan het werk op de Kemmel berg tijdens Gent Wevelgem. Voor de fans van de boerenzoon. Forza Lampaert.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Wielrennen zit in mijn hart, zelf op de fiets of langs de kant foto's maken. Je komt op plaatsen met prachtige natuur, dorp of stad. Het peloton komt voorbij, de storm gaat liggen, wat overblijft is zo nu en dan een prachtige foto. Van uit het hart, naar een eeuwig bestaan, dromen over nieuwe plaatsen.
Bezoek shop