Over ‘Zicht op Hasselt in het blauwe uurtje’ van Meindert Marinus
Dit is 1 van mijn favoriete plekjes om te fotograferen. De bootjes aan de steiger van het Zwartewater, met mooi uitzicht op het prachtige Hanzestadje Hasselt aan het Zwartewater. Vaak als ik op familiebezoek ben geweest in het stadje en het is mooi weer, zoek ik dit stekje even op.
Deze foto heb ik genomen in het blauwe uurtje, de…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Mijn naam is Meindert Marinus en woon in 't Harde.
Ik fotografeer sinds eind September 2020. Ik probeerde altijd wel leuke plaatjes te maken op vakantie met mijn mobiel maar ben echt gegrepen door het fotografie-virus toen ik op vakantie was op Ameland en daar met de mobiel mooie zonsondergangen fotografeerde.
Na die vakantie kocht ik mijn eerste spiegelreflexcamera en werd het steeds meer een passie.
Ik hou voornamelijk van avond, landschap en…
