Over ‘Zonsondergang IJsselmeer’ van Annelien van der Heide
De laatste zonnestrallen van de dag. Maar niet getreurd morgen is er weer een geheel nieuwe dag! De zonsondergangs is een magisch moment van dag en precies voordat de zon deze dag onderging, scheen ze nog 1 keer door het wolkendek. Een momentje om vast te leggen.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Wie ben ik? Annelien van der Heide geboren in 1980 en sinds 2008 bezig met 'fotografie'. Mijn interesses liggen bij de natuur en landschappen (aangevuld met macro fotografie). Fotografie is voor mij telkens weer een uitdaging om kleur/ contrast, lichtval, perspectief en lijnenspel in één beeld te vangen. Ben je nieuwsgierig geworden neem dan eens een kijkje op twitter, flickr of mijn website.
Bezoek shop
