Over ‘Zwaan , zwart wit’ van Angela Worst
We liggen met ons schip in de wacht, in het Hartelkanaal in Rotterdam.
Ik kijk om me heen en zie een boel zwanen, ik ben een half uur gaan zitten aan dek, en heb onder andere deze plaat geschoten. zelf vind ik de zwaan een indrukwekkend en mooi beest om te zien !!
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Hey hallo, Welkom bij mijn werk aan de muur. Ik ben Angela, mijn grote passie is fotografie !! Samen met mijn man, hebben wij een binnenvaartschip als ons bedrijf en woning! Mijn passie valt heel goed te combineren met ons beroep.
Graag wil ik mijn mooiste platen delen, hoe leuk zou het zijn als 1 van mijn werken bij u in huis zou hangen.
De site delen wordt gewaardeerd.
