Over ‘hakhoutbos’ van Wim vd Neut
De zon verlicht dit bos volop een prachtig gezicht. Maar helaas is dit wel een teken dat het kroondak niet optimaal is. Dit bos zit in de staken face, een moment waar in de sterkste doorgroeien en zwakste sterven, en deze geven weer leven aan insekten en vogels.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ben een natuurmens in hart en nieren, vindt het schitterend om in de natuur te zijn weg van alle smartfone's en andere snelle prut. Gewoon lekker jezelf zijn en onthaasten. Genieten van de ruimte waarin we leven. Fotograferen is leuke manier om de wereld te laten zien dat wij onze prachtige omgeving moeten behouden voor ons en onze kinderen.
Bezoek shop
