Over ‘kinderposter Ticket to childhood illustrator’ van Bente ten Pas
Deze poster kan je laten herinneren naar je eigen kindertijd. Hoe gaaf zou het zijn als er een ticket bestaat die je kan gebruiken om terug in de tijd te gaan? Dromen op een zwaan, spelen met auto's, alleen maar spelen, onbezorgd zijn en in een wereld waar alles kan met je eigen fantasie.
Deze kleurrijke, gedetailleerde…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Mijn naam is Bente ten Pas, 28 jaar oud wonend in Enschede. Ik ben illustrator en vind het onwijs leuk om illustratie prenten te maken. Je kan mijn werk omschrijven als vrolijk, zoet, illustratief, fantasierijk. Ik maak zowel vrij werk: illustraties/schilderingen voor aan de wand of andere doeleinden maar ook illustraties voor klanten. Ik werk freelancer als: Ikbentenpas Neem gerust een kijkje op mijn website of Instagram.
Bezoek shop
