Over ‘oud of droog hout?’ van LidyStuit
Een tijdje terug zag op de omslag van een bijlage van een krant een prent : twee gladde oude houten staken met een knietje en voeten met sokjes en sportschoenen aan.
Het hoorde bij een artikel over oud worden.oud zijn en de publieke opinie. Boven de 60 behoor je kennelijk tot droog oftewel oud hout.
Nou, dat klinkt niet direct…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Tijdens een werkzaam leven in ziekenhuiszorg, met name de operatieafdeling, vond ik ontspanning in fotografie van vooral de natuur: onschuldige puurheid,los van spanning. Nu,na pensionering vooral interesse in fotografie en beeldvorming met AI
Bezoek shop