roodbonte koeien van Hanneke Luit

1 Maak je kunstwerk persoonlijk
Materiaal Meer over dit materiaal
Afmeting
2 Kies extra opties
Met of zonder lijst?
Totaalprijs
397,- - %
Of betaal 3x 132,33 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 1096332
roodbonte koeien van Hanneke Luit
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 1096332 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.404 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren
Werk gemaakt door

Hanneke Luit

Leeuwarden, Nederland

Over ‘roodbonte koeien’ van Hanneke Luit

Een kudde roodbonte koeien, niet langs de Ijsel maar in Zeeland. De dames zijn heel nieuwsgierig en komen steeds dichterbij.
Zittend op mijn hurken kon ik ze mooi op ooghoogte fotograferen. Of het roodbont ijselvee is of fries roodbont zou ik werkelijk niet weten.
De zon schijnt nog maar er is regen op komst wat zorgt voor een…

Origineel gemaakt door Hanneke Luit.
Koop dit koeien kunstwerk roodbonte koeien van Hanneke Luit op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.

Ontdek ons acrylglas

Kunst met diepte op acrylglas

Ontdek de luxe van kunst achter zwaar acrylglas, waar elk detail tot leven komt met een ongeëvenaarde dieptewerking.

  • Haarscherpe details
  • Stevig en duurzaam
  • Zwevende elegantie
  • Verfijnde afwerking
Meer over acrylglas
Ontmoet de beeldmaker
Hanneke Luit
Leeuwarden, Nederland

Voor mijn vroegere werk als dansconsulent was er vaak geen geld voor het maken van een fotoreportage. Daarom heb ik dat zelf opgepakt, fotovakschool gedaan en steeds meer plezier in het fotograferen gekregen. Vroeger wilde ik gaan schilderen als ik niet meer kon dansen, dat is dus fotograferen geworden, schilderen met licht. Natuur is mijn grootste inspiratiebron en ik wil mensen graag laten meegenieten van de mooie dingen die ik zie.

Bezoek shop
4,8/5
Sluiten