Over ‘stil aan de overkant’ van Pieter Heine
Heilooërbos is een prachtige omgeving waar dit prachtige huis te vinden valt. Huis Nijenburg . Als je over de kennemerstraatweg rijd, zie je er een glimps was, maar stop er zelden. Nu maar eens van de gelegenheid gebruik gemaakt met de infraroodcamera de herfst proberen vast te leggen.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
ing. Pieter W.L. Heine / 1982
In mijn dagelijkse leven ben ik werkzaam als elektro ingenieur wat ik met veel plezier uitoefen in de scheepsbouw.
Mijn passie voor fotografie gaat terug naar mijn kinderjaren. Al vroeg trok de interesse van de geheimen achter de camera en heb dan ook spelenderwijs mijzelf ontwikkeld met als basis de camera van mij vader, een Ricoh XR-1.
Zoeken naar compositie, kijken wat hiermee dan mogelijk is. Begrijpen wat de camera…