Over ‘zonnestralen door de bomen’ van Jeroen Mondria
Hoe mooi is het om wakker te worden, het bos in te lopen en merken dat er een fantastisch schouwspel zich afspeelt tussen de zon en de mist. De zonnestralen bouwen steeds meer kracht op en rijken steeds verder het bos in. De natuur ontwaakt. Het mooiste moment van de dag.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Mijn naam is Jeroen Mondria. Fotograferen is een hobby van me die ik graag uitoefen. Ik hou me eigen niet bezig met 1 stijl waardoor er dus juist een variatie aan stijlen te vinden is. Dat maakt het ook altijd weer tot een uitdaging om het juiste beeld te creëren.
Bezoek shop