Ron van Ewijk

Soest, Nederland
70 werken van Ron van Ewijk. Laatste werk is meer dan een jaar geleden toegevoegd.
Filters

Trendkleuren

Basiskleuren

1 - 15 van 70 werken.

Ron van Ewijk

Soest, Nederland

Over Ron van Ewijk

Al op de middelbare school begon ik met fotograferen. De eerste camera was nog geen spiegereflex maar een Werra, een toestel van Poolse komaf waarmee je de film transporteerde met een ring rond de lens. Daarna kwam er een Pentax spiegelreflex die ik lang gehad heb. Aanvankelijk maakte ik vooral zwart/wit foto?s, die ik op een gegeven moment ook zelf ontwikkelde en afdrukte in een eigengemaakte doka op zolder. Na een aantal jaren gewerkt te hebben met een digitale compact, miste ik steeds meer de voordelen van de spiegelreflex. In 2010 heb ik een Canon 550D aangeschaft met een standaard en een telezoom. Later zijn daar nog een 10-20mm groothoek van Sigma en een 50mm Canon aan toegevoegd. Mijn voorkeur gaat uit naar natuurfotografie, concertfotografie, Urbex en macro.

De werken van Ron van Ewijk vind je in de volgende collecties

Klantbeoordelingen

Sluiten
https://cdn-thumbs.ohmyprints.net/1/01eacf37f9515a20377737e374c78677/175x175/thumbnail/crop.jpg Ron van Ewijk Beeldmaker ronsfotos Soest, Nederland,
Jouw interieur inspiratie
Ontvang tips & tricks voor jouw thuis
Wil jij van je huis een fijn thuis maken? Ontvang wekelijks inspiratie, handige tips en de laatste trends in je mailbox.