Sahara Vibe No. 18: Labpaint Kleur van 2026
Warme bruintint vol karakter
Kunstwerken worden veilig verpakt om beschadiging tijdens transport te voorkomen.
Canvassen en ingelijste werken worden bijvoorbeeld ingepakt in beschermende plastic bubbelwrap en stevig karton, terwijl behang en posters in kokers worden verstuurd.
Wanneer productie is afgerond, wordt je nieuwe Werk aan de Muur klaargemaakt voor verzending.
Eerst wordt het werk zorgvuldig verpakt. Deze verpakking hangt af van de grootte en het materiaal van je gekozen werk.
Vervolgens wordt de verzending ingepland met de koerier.
We zorgen ervoor dat het zo duurzaam mogelijk wordt verpakt, zodat er minder ruimte nodig is bij transport.
Na de voorbereiding wordt jouw nieuwe Werk aan de Muur opgehaald door de koerier.
Het wordt dan veilig verzonden naar het opgegeven verzendadres, oftewel bij je thuis of op kantoor.
Bij Werk aan de Muur geen massaproductie en voorraden, maar op maat gemaakte kunstwerken. Jouw werk wordt met passie gemaakt door echte vakmensen en is gemiddeld gezien na 7 werkdagen klaar om te worden verzonden. Je kunt je werk(en) binnen 7-9 werkdagen in huis verwachten. Nadat je je bestelling hebt geplaatst ontvang je informatie rondom de exacte leverdag.
Wil je de bestelling voor een bepaalde tijd als cadeau geven? Dan kunnen we een digitale cadeaubon voor je maken met daarop het werk dat je hebt besteld, zodat jij niet met lege handen staat! Wil je hier gebruik van maken? Stuur ons een mailtje!
Wij werken samen met verschillende vervoerders, namelijk Packs, DHL, DGO en Postnl. Ook kunnen er koeriers ingezet worden voor grote of kwetsbare pakketten.
Canvas, aluminium, HD Metal, acrylglas en ingelijste werken worden stevig verpakt in plastic bubbelwrap en karton. Behang en posters worden in stevige kokers verzonden.
Een koerier komt het pakket bij ons ophalen en brengt het werk naar een depot waar het meestal nog een nachtje blijft slapen. De dag nadat het is opgehaald wordt het bij jou thuis of op kantoor gebracht. We werken met koeriersdiensten die gespecialiseerd zijn om met kwetsbare pakketten om te gaan, dus dat zit wel goed.
Ben je niet thuis? Dan kun je vaak via de Track & Trace een nieuwe afspraak inplannen.Natuurlijk kan er altijd iets gebeuren tijdens een verzending. Is je pakket toch beschadigd tijdens transport? Dan vinden wij dat natuurlijk erg vervelend. Maak een foto van het hele werk, van de beschadiging, van de volledige verpakking en een foto van het verzendetiket. Mail deze foto’s naar ons en wij lossen dit dan snel en correct op.
Op voorhand kan je een datum van levering geven, zodat we de bezorging kunnen plannen op de dag die jouw voorkeur heeft. Ben je toch niet thuis op het moment van aflevering? Dan probeert de bezorger het bij de buren of laat de bezorger een briefje achter en kan er een afspraak gemaakt worden om een nieuwe levering te plannen.
Het is mogelijk om op afspraak het werk bij ons op kantoor in Haarlem op te halen. Aangezien productie niet plaatsvindt in Haarlem, laten we je bestelling in Haarlem leveren en maken we een afspraak voor het ophalen. Neem contact met ons op voor meer info.
De vervoerder levert tussen 8:00 en 18:00 uur. Zodra onze pakketbezorger alle pakketten binnen heeft, wordt de definitieve route uitgestippeld en ontvang je een dag van tevoren een mail met een specifieke levertijd, én een track & trace om je pakket te volgen.
In overleg is dit mogelijk. Sommige vervoerders hebben hier mogelijkheden voor, sommige niet. Neem contact met ons op, dan bespreken we graag alle opties.
Helaas kunnen we niet regelen dat je gebeld wordt voor de levering. Je krijgt van ons nog wel een mail met de leverdatum, een indicatie van de levertijd én een Track & Trace om je pakket te volgen.
Wij hebben geen invloed op de route en dus de levertijd van de vervoerder. We kunnen jouw bestelling dus wel op jouw gewenste tijd inplannen, maar we kunnen niet garanderen dat je bestelling na dat specifieke tijdstip daadwerkelijk geleverd gaat worden. Als je niet thuis bent, dan proberen we het altijd even bij de buren. Mochten zij ook niet thuis zijn dan ontvang je een kaartje in de brievenbus waarmee je zelf een nieuwe afspraak kunt inplannen met de vervoerder. Heb je de chauffeur gemist en is er geen briefje achtergelaten? Laat het ons weten dan gaan wij hier direct mee aan de slag.
Dat is mogelijk. De landen waar wij naar verzenden zijn: België, Denemarken, Duitsland, Estland, Finland, Frankrijk, Italië, Letland, Liechtenstein, Litouwen, Luxemburg, Noorwegen, Oostenrijk, Polen, Portugal, Spanje, Zweden, Zwitserland. Bij het plaatsen van jouw bestelling kan je kiezen voor het desbetreffende land. De bijbehorende verzendkosten worden dan automatisch berekend.
Uiteraard ben je zelf vrij je bestelling te verzenden naar het buitenland. Goed om te weten: onderschat de tarieven van grote pakketten naar het buitenland niet en daarnaast zijn de meeste materialen best kwetsbaar.
Alle producten op de website worden door Werk aan de Muur zelf geleverd. Voor de fysieke levering wordt gebruik gemaakt van diverse vervoerders.
De meeste materialen materialen zijn, met uitzondering op losse fotoprints, (naadloos) behang en ArtFrame, direct klaar om op te hangen. Maar hoe hang je jouw werk precies op? Hier hebben we meerdere suggesties voor.
Je kunt alle werken zonder problemen aan schroeven (of stevige spijkers) hangen. Afhankelijk van de grootte van het werk kan je dit aan één of meer schroeven hangen. De materialen worden geleverd met systemen die je op de schroeven kan hangen. Wil je specifiek meer tips voor het materiaal dat jij hebt gekozen, klik dan hier.
Wil je liever niet boren in je muur? Bekijk dan eens de ophangsystemen van STAS. Na de installatie van het ophangsysteem hoef je nooit meer gaten in je muren te boren voor het ophangen van wanddecoratie. Let op ArtFrame is niet geschikt om aan een railsysteem op te hangen. Ben je op een gegeven moment toe aan iets nieuws aan de muur? Dan wissel je eenvoudig van werk zonder te boren!
Ja dat kan. Je kan een ophangsysteem bevestigen aan het plafond. Een ophangrails bestel je eenvoudig op Stas.nl of haal je bij je lokale bouwmarkt. Let op! ArtFrame is niet geschikt om aan een railsysteem op te hangen.
