Over ‘2 Klaprozen’ van Ingrid Van Damme fotografie
Rood klaproos, Elke foto uit mijn serie klaprozen is uniek. Twee door de zon verlichte klaprozen in het korenveld. Klaprozen zijn zo fotogeniek. De rode kleur is zo prachtig en de bloemen zijn zo fragiel. Ik fotografeer heel graag deze prachtige bloemen.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Welkom, ik ben Ingrid Van Damme, vind het zalig en ontspannend om buiten in een mooie omgeving te wandelen vandaar m’n meeste interesse in de natuur en zijn sfeer dan zo mooi mogelijk vast te leggen in m’n foto’s.
Een eer voor m'n fotografie werk, een interview op 1X een site waar je foto's gejureerd worden door expert en officieel curatoren, hier de link Link:
Bezoek shop
