Over ‘Aan het strand’ van Heidi Bol
Deze foto is gemaakt op het strand van Burgh-Haamstede in Zeeland. Door loodrecht op de zeestroming te fotograferen en een langere sluitertijd te gebruiken, ontstaan er horizontale waterstrepen. De donkere wolken boven het grotendeels verlaten strand zorgen voor diepte in de foto.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Mijn naam is Heidi Bol. Mijn hobby is landschapsfotografie. Het liefst ben ik rond zonsopgang of zonsondergang te vinden aan het water. Regelmatig houd ik me ook bezig met andere takken van fotografie. Ik experimenteer ook graag met lange sluitertijden. Welkom in deze shop!
Bezoek shop
