Over ‘Adamski effect in Amsterdam’ van Peter Bartelings
Op de werk van de Herengracht in Amsterdam is het Adamski effect toegepast. Dit effect, genoemd naar de fotograaf Adamski, is dat er beweging wordt aangebracht op statische gedeelte van een foto. 3 afgemeerde bootjes in het water van de Herengracht zijn leuke eyecatchers.
Over de beeldmaker: als geboren en getogen Amsterdammer…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Over de beeldmaker: als geboren en getogen Amsterdammer voelt Peter Bartelings zich nauw verbonden met de stad Amsterdam. In de loop der jaren heeft hij iconische werken gemaakt die veel worden verkocht. In tal van Europese landen prijkt zijn werk aan muren van huizen en kantoren.
Bezoek shop
