Blauweregen bloemen met palmbladeren op de achtergrond in Jardins d'Alfàbia | Reisfotografie van Kelsey van den Bosch

1 Maak je kunstwerk persoonlijk
Materiaal Meer over dit materiaal
Afmeting
2 Kies extra opties
Afwerking
Met of zonder lijst?
Totaalprijs
261,- - %
Of betaal 3x 87,00 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 1284718
Blauweregen bloemen met palmbladeren op de achtergrond in Jardins d'Alfàbia | Reisfotografie van Kelsey van den Bosch
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 1284718 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.401 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren
Werk gemaakt door

Kelsey van den Bosch

Nederland

Over ‘Blauweregen bloemen met palmbladeren op de achtergrond in Jardins d'Alfàbia | Reisfotografie’ van Kelsey van den Bosch

In de rustgevende tuin Jardins d'Alfàbia zijn heel veel verschillende planten te zien, waaronder blauweregen bloemen en palmbomen. De palmbladeren maken de foto een beetje dynamisch wat ik erg mooi vind.

Koop dit bloemen kunstwerk Blauweregen bloemen met palmbladeren op de achtergrond in Jardins d'Alfàbia | Reisfotografie van Kelsey van den Bosch op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame, op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.

Ontdek ons aluminium

Museumkwaliteit kunst, thuis aan de muur

Aluminium Dibond geeft luxe kwaliteit in je eigen woon- of werkruimte. De fine-art prints worden verlijmd op stevige aluminium panelen, wat zorgt voor een professionele en moderne uitstraling.

  • Haarscherpe afdrukken
  • Zwevend aan de muur
  • Stevige panelen
  • Mat of glans
Meer over aluminium
Ontmoet de beeldmaker
Kelsey van den Bosch
Nederland

Ik ben Kelsey, en ik houd van reizen. In mijn collecties zal je foto's vinden van landschapsfotografie tot foto's van steden die mijn aandacht hebben getrokken terwijl ik rondreisde met mijn camera altijd in mijn rugzak.

Bezoek shop
4,8/5
Sluiten