Over ‘Bomen in de mist in zwart-wit’ van Imaginative
Een poëtische en sfeervolle foto van bomen in de mist in zwart-wit met harde contrasten. De foto is gemaakt met beweging met de camera en een lange sluitertijd. Ook wel ICM (Intentional Camera Movement) genoemd.
Het past bij allerlei woonstijlen zoals Modern, Industrieel, Natuurlijk Wonen, Landelijk Wonen en basic.
Dit…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Welkom in mijn creatieve wereld! Ik ben Diana, een mixed media artiest met een liefde voor digitale kunst en (analoge) fotografie. Mijn artistieke reis is een combinatie van grafisch ontwerp, fotografie, abstracte vormen en digitaal schilderen. Ik hou van experimenteren en combineren.
Bezoek shop