Een verlaten kasteel midden in de bossen van Italië. Het gebouw is in Moorse stijl gebouwd in 1605 en werd gerestaureerd tussen 1853 en 1889.
Koning Umberto van Italie, heeft hier in 1878 een nacht doorgebracht. Na de oorlog is het kasteel ingericht als hotel, kennelijk zonder succes. Ondanks een veiling en een aantal restauraties is het kasteel niet verkocht en staat het leeg en verlaten sinds 1999. Meer informatie kon ik hier helaas van vinden.
Het kasteel is van buiten erg robuust, en je zou niet verwachten dat de binnenkant een sprookje is. Elke ruimte is weer anders van kleur en vorm, van
mooie grijs/beige en bruine tinten tot felle paars/blauwe ruimtes. Een lust voor het oog.
![]()
Dit werk wordt aangeboden door Truus Nijland
Truus Nijland is een gepassioneerde fotograaf die een voorliefde heeft voor verlaten gebouwen zoals kastelen, kloosters, kerken en industriële locaties. Met haar foto's heeft ze regelmatig geëxposeerd op diverse locaties in Nederland.
Maar je kunt haar ook steeds meer vinden op een strand of in een stad. Als je door haar albums bladert, vind je zowel schilderachtige natuurfoto’s maar ook creatieve en artistieke foto’s.
Meer weten over Truus Nijland?
Lees het verhaal achter de beeldmaker!
255 063