Over ‘De Magere Brug – Amsterdam’ van Tony Buijse
De Magere Brug, gezien vanaf de Amstel. Links is de Prinsengracht, rechts de Nieuw Prinsengracht.
De Magere Brug verbindt de kades van de Amstel ter hoogte van de Kerkstraat en de Nieuwe Kerkstraat. De brug, in zijn huidige staat, stamt uit 1934 en is in 1961, 1986 en in 1994 gerenoveerd, hersteld en aangepast.
De foto is…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Tony Buijse is een Nederlandse fotograaf, woont in IJsselstein en is vooral bekend van zijn reportages die hij maakt van sportwedstrijden en evenementen.
Zijn landschapsfoto's en stadsgezichten zijn op meerdere exposities te zien geweest. Veel van zijn fotowerk is op Werkaandemuur als wanddecoratie verkrijgbaar. De meeste van deze foto's zijn gemaakt tijdens reizen en excursies.