Over ‘De Sluier van Magentagloed’ van KRAB
Anonieme gestileerde vrouw - portret met lange, glanzende zwarte haren gescheiden door fijne neonlijnen, tegen een verzadigde magenta achtergrond; draagt een donker, minimalistisch jasje met een subtiele verticale neonstreep — grafisch, pop‑surrealistisch portret.
De ogen zijn gesloten, haar fel roze make up komt goed naar voren…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Wat als je muur iets tegen je zei?
Niet met decoratie die je na drie maanden niet meer ziet — maar met kunst die iets met je doet. Die je even laat omdraaien als je de kamer uitloopt. Die fluistert als je passeert en schreeuwt als je stilstaat.
Ik ben Karina, de beeldbrouwer achter KRAB. Ik werk met fotografie, AI en Photoshop — niet als truc, maar als vakmanschap. De technologie is het penseel. De ziel is van mij.
Elk werk heeft een dubbele laag: mooi…