Gefotografeerd op de avond voor het Dickens festival tijdens een regenbij in het blauwe uur. Een sfeervol aangeklede stad met kerstversiering, bomen en lichtjes en uitgelichte historische monumenten. De Waag is een waaggebouw op de Brink in de binnenstad van Deventer. Het is het oudste waaggebouw in Nederland dat als een laatgotisch gebouw met drie bouwlagen, een traptoren, een klok en drie spitstorentjes is gebouwd. Op de Brink in Deventer staat ook deze een Wilhelminafontein. Het monument werd in 1898 onthuld ter gelegenheid van de inhuldiging van koningin Wilhelmina.
De drijvende kracht achter Fotografiecor.nl is fotograaf Cor van der Waal. Als autodidact fotograaf heb ik door veel fotograferen, samen werken, uitdagingen aangaan en open te staan voor nieuwe kennis, mijzelf ontwikkelt. Met deze aanpak is er een sterk eigen stijl ontwikkeld die voortdurend in beweging is.Kijk,.. Lees verder…
Makkelijk besteld, snel geleverd. Goede kwaliteit
Schilderij staat prachtig boven onze bank, wil er alleen nog licht op hebben maar weet niet precies wat.
Prima service, ook als er eens iets mis gaat
Wij bestelden een acryl werk en kregen dit met een beschadiging (flinke deuk) geleverd.
Na wat communicatie en onderbouwende foto's is een nieuw gemaakt werk geleverd, deze keer helemaal heel (ook beter ingepakt).
We genieten er elke dag nog van. Prima service van dit bedrijf!
Top service!
Erg goede bezorg service! Bij aankomst van het eerste schilderij was de doos beschadigd. Dit kwam de bezorger zelf melden aan de deur. Samen hebben we gekeken als het schilderij ook beschadigd was. En die was inderdaad wat beschadigd. Dit vond hij zelf ook onacceptabel. De bezorger kende de mensen van werkaandemuur goed en hij zou regelen dat we een nieuwe kregen. En een paar dagen later werd er een nieuwe bezorgd zonder er ook maar iets te voor te doen. Pure klasse! Het schilderij ziet er ook top uit en alles wordt netjes afgewerkt.
Top bedrijf! Kwaliteit en levert goede service!
Zal hier zeker weer eens wat bestellen of aanbesteden!
Super service
Het behang is echt heel mooi geworden. Hele goede hulp en service gekregen om de juiste kleur uit te zoeken en daarna snel geleverd.
In 1 woord TOP
Niets dan LOF. Inderdaad met hoofdletters. Prima service, vragen niet waarom, maar handelen zoals je het wenst. Niets is ze teveel en afspraak is afspraak van mij een dikke 10
Perfecte service
Door waarschijnlijk een fout van mijzelf had Ik de verkeerde uitsnede besteld, na contact met het bedrijf werd alsnog de bestelling opnieuw geleverd met de juiste uitsnede zonder extra kosten, was ik heel blij mee.
super service ,en erg meedenkend.
Boven verwachting
Wij zijn heel blij met onze aankoop. Goede kwaliteit, prachtige kleuren, snelle en vriendelijke service.
Heel tevreden over het snel geleverde advies en over het fotobehang. Dit maakt onze huiskamer uniek.
Veel keus. Daardoor mooi werk kunnen kiezen geheel in juiste kleuren. Snelle levering.