De inhuldiging van koning Willem II in de Nieuwe Kerk te Amsterdam, 28 november 1840, Nicolaas Pieneman, 1840 - 1845
De inhuldiging van koning Willem II in de Nieuwe Kerk te Amsterdam, 28 november 1840. De koning legt rechts, staande onder een baldakijn, met opgeheven hand de eed af. Links liggen op een tafel de troon en scepter. De kerk is gevuld met toeschouwers. Voorstudie voor het schilderij in het bezit van H.M. de Koningin (paleis Noordeinde).
Ontdek meer Oude Meesters in de volgende collecties:
Uitstekende service en goede kwaliteit
Service is perfect en de afdruk is zeer mooi
Al een paar heel goede ervaringen met deze organisatie gehad. Wij waren uiterst tevreden over de gang van zaken en het resultaat. Voor herhaling vatbaar.
Kwaliteit en service
De afdruk op linnen ziet er geweldig uit, levering netjes op tijd, goed verpakt en aandacht voor de klant, regelmatig een tussentijds bericht.
Uitstekende service
Mooie website, makkelijk bestellen en uitermate zorgvuldig verstuurd.
Mijn muur is tot leven gekomen
Ik ben ademloos
(Translated by Google) Beautiful canvas print. Truly top quality. (Original) Prachtige afbeelding op canvas. Echt top kwaliteit.
(Translated by Google) Nice choice, fair prices and good service. (Original) Mooie keuze, nette prijzen en goede service.
Top
Fijn dat je het kunt visualiseren. Perfecte verzorging
Prima verzorging
Vandaag is onze wanddecoratie bezorgd. Mooi in het frame en precies zoals het er op de website uit zag
Prachtig kwaliteit canvas, fotopapier en keurige levering.
Goede uitgebreide website. Vriendelijke medewerkers. Goede informatie over leveringstijden. En zeer mooie kwaliteit.
Ben zeer tevreden over het bestelde werk. Ziet er precies uit wat ik verwacht had.
(Translated by Google) It is easy to order, good service. Nice quality. (Original) Het is makkelijk om te bestellen, goede service. Mooie kwaliteit.