Zomaar een verlaten trappenhuis in een verlaten gebouw
 
                                Melvin is een gepassioneerde fotograaf met een liefde voor urbex, reisfotografie en portretten. Al meer dan 8 jaar beoefent hij de kunst van de fotografie, waarbij zijn reis begon door de inspiratie van een vroegere goede vriend, met wie hij nu geen contact meer heeft. Deze vriendschap.. Lees verder…
                            Perfect
                            Mooi kunstwerk, volgens afspraak. Je wordt op de hoogte gehouden van de vordering. Levering ook volgens afspraak. Kortom aanrader.
                        
                            Mijn muur is tot leven gekomen
                            Ik ben ademloos
                        
                            Een verrijking voor het huis
                            Haarscherp en strak geprint op Canvas, veel diepte in de foto en een echte eyecatcher in de woonkamer. Ben er erg blij mee.
                        
Het werk was zorgvuldig ingepakt, het canvas hangt erg mooi aan de muur. We zijn er erg blij mee!
Prima ervaring, prachtige foto's in mooie lijsten. En super goed ingepakt zodat het niet beschadigen!
                            Ruime keuze en goede kwaliteit!
                            Voor een schilderij in het trappenhuis hebben we bij Werkaandemuur.nl een keuze gemaakt uit een zeer ruim aanbod. Prettige website, goede kwaliteit en de levering is goed verlopen. het schilderij hangt schitterend!
                        
                            geweldig
                            contact prima
verzending, keurig
eindresultaat precies zoals ik me had voorgesteld, wij zij er kei blij mee
                        
Prachtige, scherpe print op canvas, zeer zorgvuldig verpakt en heel snel geleverd. Ik ben uiterst tevreden!
Inmiddels aan het kijken voor onze 4e creatie van Werk aan de muur. Tot nu toe alleen maar goede ervaringen, zeker ook wat betreft service. De volgende aankoop zal naadloos behang zijn, kijk er nu al naar uit. Om er 1 uit te kiezen is nog het lastigst.
(Translated by Google) Beautiful, clear print on canvas. Delivery is also great! Recommended. (Original) Prachtige, heldere print op canvas. Levering is ook top! Aanrader.
                            ziet er uit zoals op de site
                            Al meerdere dingen besteld via Werk aan de muur,
Goed verpakt en degelijk.
                        
                            Geweldig
                            Mijn eerste mooie reproductie op Alu bibond. Kleurechte weergave.
Goed ophangsysteem en is stevig ingepakt opgestuurd. Een echte aanrader en ik ben alweer aan het zoeken naar een andere reproductie.
                        
 Oud raam in een verlaten kantoorMelvin Meijer
Oud raam in een verlaten kantoorMelvin Meijer Oude verlaten tafel in een verlaten kantoorMelvin Meijer
Oude verlaten tafel in een verlaten kantoorMelvin Meijer De engste gang uit je nachtmerries Melvin Meijer
De engste gang uit je nachtmerries Melvin Meijer Zomaar een plein in AlmereMelvin Meijer
Zomaar een plein in AlmereMelvin Meijer Een meneer boos op straatMelvin Meijer
Een meneer boos op straatMelvin Meijer Een graafmachine aan het werkMelvin Meijer
Een graafmachine aan het werkMelvin Meijer Een wilg aan een meertjeMelvin Meijer
Een wilg aan een meertjeMelvin Meijer Een leeg bankje in een straatMelvin Meijer
Een leeg bankje in een straatMelvin Meijer Bomen aan een wegMelvin Meijer
Bomen aan een wegMelvin Meijer Een brug in AlmereMelvin Meijer
Een brug in AlmereMelvin Meijer Een piano in een verlaten villaMelvin Meijer
Een piano in een verlaten villaMelvin Meijer Een enge spooky gangMelvin Meijer
Een enge spooky gangMelvin Meijer Een oude trap in een verlaten gebouwMelvin Meijer
Een oude trap in een verlaten gebouwMelvin Meijer Een coole ghotische deur van een verlaten gebouwMelvin Meijer
Een coole ghotische deur van een verlaten gebouwMelvin Meijer Een verlaten huiskamer in een verlaten huisMelvin Meijer
Een verlaten huiskamer in een verlaten huisMelvin Meijer Gang van een spookhuisMelvin Meijer
Gang van een spookhuisMelvin Meijer Een oude jas aan een oude stoelMelvin Meijer
Een oude jas aan een oude stoelMelvin Meijer Natuur neemt over: Vooraanzicht van Overwoekerde Verlaten TramMelvin Meijer
Natuur neemt over: Vooraanzicht van Overwoekerde Verlaten TramMelvin Meijer Stille Getuigen: Tweeling Trams in VergetelheidMelvin Meijer
Stille Getuigen: Tweeling Trams in VergetelheidMelvin Meijer Verlaten urbex Kasteel in de Winterse Wildernis in BelgiëMelvin Meijer
Verlaten urbex Kasteel in de Winterse Wildernis in BelgiëMelvin Meijer