Een typische zonsondergang in de Goudse weilanden van Zeb van Drie

Koop dit landschapskunstwerk Een typische zonsondergang in de Goudse weilanden van Zeb van Drie als print op canvas, aluminium dibond, (ingelijste) fotoprint, behang en ArtFrame. Voor jou op maat geprint in Fine-Art kwaliteit.
1 Maak je kunstwerk persoonlijk
Materiaal Meer over dit materiaal
Afmeting
Complete set of wisseldoek?
Kies de kleur van het frame
ArtFrame™ zet je eenvoudig zelf in elkaar. Bekijk de zelfmontage instructies.
2 Kies extra opties
Akoestisch materiaal
Totaalprijs
159,- - %
Of betaal 3x 53,00 via Klarna
Bekijk het thuis
Werkcode 1007881
Een typische zonsondergang in de Goudse weilanden van Zeb van Drie
Voorbeeld van het werk in een kamer
Bekijk hem thuis, op de muur
Download onze app en voer werkcode 1007881 in
Download voor iOS Android
Al meer dan 350.000 muren gevuld!
4.459 klanten geven ons een 4,8 / 5
Lees onze reviews
Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
  • Voorbeeld van het werk in een kamer
Laat je nog meer inspireren
Werk gemaakt door

Zeb van Drie

Gouda, Nederland

Over ‘Een typische zonsondergang in de Goudse weilanden’ van Zeb van Drie

Mijn oog werd getrokken door het geweldige zachte licht dat viel op de hoge graspluimen. De focus ligt vandaar ook bewust op dit onderdeel van de foto, waardoor de zon een zeker diffuus overkomen heeft.

Het gaf me een gevoel van rust en kalmte daar te staan langs het hek bij de Ringdijk richting Moordrecht.

35mm @ 1/320…

Origineel gemaakt door Zeb van Drie.

Ontdek ArtFrame™

Het moderne canvas alternatief

Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.

  • Fine-art printkwaliteit
  • Eenvoudig wisselbaar
  • Akoestische functie
  • Grote formaten mogelijk
Meer over ArtFrame
Ontmoet de beeldmaker
Zeb van Drie
Gouda, Nederland

Sinds mijn jongere jaren ben ik al gefascineerd door compositie in de breedste zin van het woord. Dat gevoel voor compositie, maar ook sfeer weet ik nu in te zetten in mijn werk als fotograaf

Sinds 2017 ben ik woonachtig in Gouda met mijn vrouw en twee dochters. In de omgeving van Gouda heb ik de afgelopen jaren veel ontdekt om met mijn camera vast te leggen.

Allereerst begon ik mij zo’n drie jaar geleden te ontwikkelen in landschapsfotografie. De schoonheid…

Bezoek shop
4,8/5
Sluiten