Over ‘Fictieve werelden: het Aurora-bekken’ van Peter Gozzo
Aurora Basin onthult een fantasierijk poollandschap dat verborgen ligt in een natuurlijk mineraalwonder. De steen, die in de loop van miljoenen jaren is gevormd, verandert in bevroren vlaktes, stralende ijsvelden en stille horizonten die baden in blauwtinten.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Peter Gozzo, gevestigd in Parijs, is een kunstfotograaf die op zoek gaat naar denkbeeldige landschappen die verborgen liggen in natuursteen. Door middel van macrofotografie en artistieke compositie veranderen minerale wonderen, gevormd in de loop van miljoenen jaren, in vergeten continenten, stille bossen, bevroren delta’s en verre oceanen. Met zijn doorlopende serie *Atlas of Imaginary Worlds* doet hij de grens tussen geologie, cartografie en verbeelding vervagen.
Bezoek shop