Digitale weergave van zonnebloemen met geometrische patronen en heldere kleurverlopen.
Bedacht door Poster Art Shop, gevisualiseerd met AI.
Hallo, ik ben Felix! Welkom bij Poster Art Shop. Ik ben een enthousiaste grafisch ontwerper en fotograaf met een grote passie voor creativiteit en design:
https://posterartshop.de/
Website: Enige tijd geleden besloot ik mijn talent en passie voor design en fotografie in mijn eigen bedrijf te gebruiken. Ik richtte Shirtopia op,..
Lees verder…
Makkelijk besteld, snel geleverd. Goede kwaliteit
In een woord geweldig, ruime keuze en prima service. Foto op canvas was zeer scherp, helder en mooi afgewerkt. Netjes verpakt en geleverd op de afgesproken datum.
Leuk persoonlijk contact als je vragen hebt en je krijgt ook heel snel een reactie. Wij hadden een ‘spoedverzoek’ en dat wat geen enkel punt. Goede service dus! De kwaliteit van het papier is goed en het resultaat in de kamer is een echte metamorfose.
Bedankt voor de goede en snelle service! En wat is de prent leuk! Ben er heel blij mee! Jeannette.
Goed
Correct uitgevoerd, blij mee
Zeer mooi doek en erg goede service
Vooral het vooraf meedenken mbt de dikte van het doek en bij passende lijst. Hebben wij als super service ervaren.
Ook dat je een dag kon afspreken voor bezorgen zodat je thuis was. Is voor ons een reden jullie aan te bevelen en een goede beoordeling te geven.
Perfecte service
Door waarschijnlijk een fout van mijzelf had Ik de verkeerde uitsnede besteld, na contact met het bedrijf werd alsnog de bestelling opnieuw geleverd met de juiste uitsnede zonder extra kosten, was ik heel blij mee.
Breed aanbod, bestellingen eenvoudig te plaatsen, houden je goed op de hoogte tijdens productie, correcte levering en een heel mooi product geleverd gekregen. Goede prijs kwaliteit verhouding!
Absoluut een aanrader
Ik had twee schilderijen op canvas besteld. De print is geweldig, bijna een echt schilderij. De vervoerder had helaas de verpakking beschadigd waardoor er bij één schilderij een deuk in het canvas zat. Na het probleem met foto’s voorgelegd te hebben kreeg ik een uitgebreide instructie voor het verwijderen van de deuk en het opnieuw spannen van het doek. Mocht het niet lukken dan zouden ze een nieuw schilderij opsturen.
Natuurlijk is het wel gelukt en beide schildrijen hangen inmiddels. En 10% korting op mijn bestelling als dank voor het proberen. De service is dus gewoon top!
Ik ga hier zeker vaker een schilderij bestellen!
Leuk om weg te geven
Alles was goed en vlot geregeld, nu nog wat uitzoeken, valt niet mee er is zoveel!!
Dus nog geen foto.
Ik heb heel goede ervaring. Er ontbrak iets bij mijn bestelling maar voordat ik met mijn ogen kon knipperen was het opgelost. Het enige voor/ nadeel wat ik kan bedenken dat de keuze reuze is. Gewoon doen dus.
Goed geregeld
Duidelijke website, veel keuze, redelijk snelle levering, goede communicatie. Maakt de belofte goed waar