Dit Damhert geniet van de open vlaktes van de Amsterdamse waterleidingduinen.
Hallo!
Mijn naam is Cindy Dijksman, ik ben getrouwd met mijn man Stef en samen houden wij enorm veel van reizen! Tijdens onze reizen doe ik mijn best om de mooie beelden te schieten van de locatie zodat mensen over de hele wereld kunnen zien hoe prachtig sommige landen kunnen..
Lees verder…
Mooi doek,ziet er fantastisch uit incl.de omlijsting
Gisteren zijn mijn twee schilderen geleverd. Prachtige kwaliteit. Ik ben heel erg tevreden met mijn eye-catchers. De keuze is enorm, goede communicatie, snelle levering. Een dikke tien!
Prachtig Canvas aan de muur maakt woonkamer compleet
Mooie kwaliteit, prettige status updates en prima levering. Bedankt!
Fantastisch
We zijn superblij met het behang.
Wie weet voor nog meer ideeën.
Zeer ruim assortiment en prima service!
Het was nog een hele kluif om twee mooie afbeeldingen op canvas uit te zoeken, want wát een keuze is er! Ook fijn dat er keuze is uit veel formaten. De communicatie was steeds goed en op de afgesproken datum is keurig en goed verpakt geleverd. Hartelijk dank!
Doek van goede kwaliteit en makkelijk te vervangen door ander canvas. Steeds een andere look per seizoen. Top
Duidelijk, efficiënt, enthousiast, prachtig product. Kortom gewoon een goed bedrijf. Ik word er blij van
Perfect
Mooi kunstwerk, volgens afspraak. Je wordt op de hoogte gehouden van de vordering. Levering ook volgens afspraak. Kortom aanrader.
Geweldig
Mijn eerste mooie reproductie op Alu bibond. Kleurechte weergave.
Goed ophangsysteem en is stevig ingepakt opgestuurd. Een echte aanrader en ik ben alweer aan het zoeken naar een andere reproductie.
De keuze is enorm, en duidelijk te zien. Ook het kunnen projecteren op je eigen muur is onwaarschijnlijk prachtig. Ik ben ontzettend tevreden en blij met mijn keuzes. En...de afspraken komen jullie altijd na.....mijn complimenten!
Ben zeer tevreden over het bestelde werk. Ziet er precies uit wat ik verwacht had.
Ik heb heel goede ervaring. Er ontbrak iets bij mijn bestelling maar voordat ik met mijn ogen kon knipperen was het opgelost. Het enige voor/ nadeel wat ik kan bedenken dat de keuze reuze is. Gewoon doen dus.