El Bañuelo is het antieke en nog te bezichtigen Arabische badhuis in Granada. Dit is het oudste en best bewaarde Arabische badhuis ofwel hammam uit Andalusië uit de Moorse tijd. Het badhuis stamt uit de 11e eeuw na christus, de tijd van de Moorse overheersing. Toen was het een belangrijke plek om zich te wassen, maar ook om de sociale contacten te onderhouden. De meeste badhuizen werden na de verovering door de christenen gesloopt. Dit badhuis is aan de sloop ontsnapt, waardoor dit historische badhuis uniek is. De christenen beoordeelde de Moorse badhuizen als grote bordelen; dit oude badhuis was echter gebouwd boven een woning, waardoor dit badhuis van de sloop werd gered. nu is de woning en het badhuis een prachtig museum, mooi gerestaureerd, heerlijke serene sfeer zonder toeters en bellen om het verder te verfraaien. Gewoon de basis, zo als het toen was. Met geknepen ogen naar de afbeelding kijken geeft dan een beetje wazig en mistig beeld, de sfeer van de hoge luchtvochtigheid die tijdens het gebruik aanwezig moet zijn geweest. Mocht u in Granada, Andalusië zijn, bezoek het badhuis dat op een mooie plek in het oude Granada licht.
Middelbare leeftijd, getrouwd, energiek en nog volop zin in het leven,
Moeder en Oma, werkt nog voor 3 dagen per week.
Mijn interesse gaat uit naar gezond leven, gezond koken, wandelen in de natuur, bezoeken van mooie steden, mooie herinneringen verzamelen en vastleggen...
Lees verder…
Ons prachtige kunstwerk had schade geleden tijdens het vervoer. Fantastisch snel en buitengewoon coulant opgelost!
(Translated by Google) Delivered fairly quickly and heherl according to expectations. (Original) Redelijk snel geleverd en heherl volgens verwachting.
We zijn SUPERBLIJ met de 4 artframedoeken die we bij Werk aan de Muur aankochten!??? Zo mooi! De doeken overtreffen echt onze verwachtingen! Inmiddels prijken ze fier op onze hal muur. Echte eye-catchers zijn het! We zijn ook heel erg tevreden over de bijstand van het vriendelijk personeel en hun geduld met al onze vragen. Ook een pluim voor de vriendelijke vervoerders die zich door het hondse weer (sneeuw) een weg baanden van Nederland naar België. Topbedrijf!
Top!
Zeer professioneel, zeer goede kwaliteit en zeer goed verpakt bij levering. Alle vragen worden snel beantwoord. Beveel dit bedrijf zeer aan!
Goed,snel en mooi.
Onze derde bestelling nu. Kwalitatief hoogwaardig en snelle levering.
Prima ervaring, prachtige foto's in mooie lijsten. En super goed ingepakt zodat het niet beschadigen!
Mooie reproducties op canvas.
Vlotte bestelling, snelle levering, mooi eindproduct. Een aanrader.
Wij laten ze achteraf inkaderen bij onze eigen lijstenmaker, om een meer gepersonaliseerde afwerking te bekomen.
De foto’s volgen dus pas binnenkort.
Top service!
Erg goede bezorg service! Bij aankomst van het eerste schilderij was de doos beschadigd. Dit kwam de bezorger zelf melden aan de deur. Samen hebben we gekeken als het schilderij ook beschadigd was. En die was inderdaad wat beschadigd. Dit vond hij zelf ook onacceptabel. De bezorger kende de mensen van werkaandemuur goed en hij zou regelen dat we een nieuwe kregen. En een paar dagen later werd er een nieuwe bezorgd zonder er ook maar iets te voor te doen. Pure klasse! Het schilderij ziet er ook top uit en alles wordt netjes afgewerkt.
(Translated by Google) Fast delivery. Very happy with it (Original) Snelle levering. Erg blij mee
Zowel inkomend als beeldmakers hebben wij en uitgaand als kopers vernemen wij de beste ervaringen met Werk aan de Muur.
Fantastisch.
Je hebt zoveel keuze uit prachtig werk.
Hier wordt een mens blij van.
Snelle aflevering en zorgvuldig verpakt.
Top mensen met goede adviezen, helpen ze snel en vakkundig, en een fantastische app waarmee je je juiste werk kan kiezen omdat je kan zien hoe dit eruit ziet op je muur. Je werk wordt goed verpakt en levering dag eerder dan was afgesproken in de eerste instantie.