Over ‘Het begin van de uitsluiping’ van peter reinders
Het proces van het uitsluipen van een libel is een adembenemend schouwspel. Telkens weer opnieuw een klein wonder. In dit geval betreft het een uitsluiping van een platbuik. Het geheel duurde zo'n 1 1/2 uur.
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Peter Reinders (1962) is een autodidact en omnivoor in het fotografie wereldje. Elke vorm van fotografie vindt hij boeiend en vaak inspirerend. En die honger naar nieuwe, creatieve uitdagingen neemt enkel nog maar toe. Vandaar dat hij zich niet kan en wil beperken tot slechts één vorm, maar steeds meer waardering heeft voor andere richtingen.
Voor Peter is de camera een schetsboek, een instrument van intuïtie en spontaniteit. Hij is meer een gevoels dan een…
