Over ‘In de tuin met het gezelschap van Billy.’ van moments in watercolors
In de tuin met het gezelschap van Billy.
In het hoge gras worden bloemen en kruiden verzameld, rustig en aandachtig. De avond is zacht, het groen vol leven. Een hoed rust tegen het hek, Billy kijkt toe vanuit het gras. Alles ademt eenvoud, stilte en verbondenheid met de tuin.
Mijn werk draait om het vastleggen van stille momenten…
Kleurgebruik
Ontdek ons canvas
Klassiek en tijdloos materiaal
Kunstprints op canvas doen het goed aan elke muur. Ze komen helemaal tot hun recht bij schilderijen met scherpe penseelstreken.
- Fine-art printkwaliteit
- Frame van duurzaam hout
- Stevigheid van minimaal 10 jaar
- Met baklijst verkrijgbaar
Ik ben Dominique, getrouwd met Paul en trotse moeder van drie fantastische volwassen kinderen. In het dagelijkse leven ben ik directrice van een Vlaamse basisschool, een job die best wel wat uitdaging met zich meebrengt. Het leven kan soms aanvoelen als een rollercoaster, maar wanneer ik de kans krijg, ontsnap ik aan de hectiek om te genieten van de kleine dingen om me heen.
Samen met mijn beste vriendin op vier poten, Bobbi-Jo, ga ik graag wandelen en dompel ik me onder…
