Over ‘Sporen in de sneeuw.’ van moments in watercolors
Nu is het te koud om buiten te schetsen, maar we maken bijna elke dag een mooie wandeling. Onderweg nemen we volop foto’s en eenmaal thuis kies ik de mooiste uit. Dan worden de aquarelpotloden en krijtjes boven gehaald om er een schets van te maken.
Tijdens de kerstvakantie werden we bovendien verrast door enkele dagen met een…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Ik ben Dominique, getrouwd met Paul en trotse moeder van drie fantastische volwassen kinderen. In het dagelijkse leven ben ik directrice van een Vlaamse basisschool, een job die best wel wat uitdaging met zich meebrengt. Het leven kan soms aanvoelen als een rollercoaster, maar wanneer ik de kans krijg, ontsnap ik aan de hectiek om te genieten van de kleine dingen om me heen.
Samen met mijn beste vriendin op vier poten, Bobbi-Jo, ga ik graag wandelen en dompel ik me onder…
