Ālī Qāpū is een paleis in Isfahan, Iran. Het is gelegen aan de westkant van het plein van de Emam. Net als de rest van het plein is het rond 1595 gebouwd. De bouw verliep in verschillende stadia. De bouw werd uitgevoerd door sjah Abbas I de Grote van de dynastie der Safaviden. De bouw begon als een atrium dat toegang verschafte aan de Perzische tuin. In 1602 werd het gebouw verbonden met de dubbele galerij met winkels die het hele plein omringd. Kenmerkend voor het paleis is de talar of veranda aan de voorkant. Ali Qapu is 33eter m hoog en heeft zeven verdiepingen. Het grondplan meet 20 x 20 meter.Bijzonder aan het gebouw zijn de schilderingen van de natuur van Reza Abbasi, de hofschilder, en zijn leerlingen. Er zijn zowel bloemen, vogels als andere dieren afgebeeld. Ook zijn er mensen geschilderd. Tijdens de regeerperioden van zowel sjah Sultan Hoessein (de laatste Safavidensjah) en onder Nasir al-Din van de Kadjaren (1848-1896), werd het paleis gerenoveerd.
Ik ben Maarten Verhees. De aandacht bij mijn foto's ligt op de variatie van architectuur, dieren en mensen. Hierbij probeer ik de essentie van lokale plaatsen te vangen in foto's... Lees verder…
Nederland(Translated by Google) Good and fast service! (Original) Goede en snelle service!
Nederland
Top
Prachtige producten, super klantenservice
Nederland
Chapeau en best practice in klantvriendelijkheid
Wij hadden een werk besteld bij werkaandemuur, wat bij aankomst helaas een heel kleine beschadiging had, die wel op een storende en zeer zichbare plak zat. Nadat we deze beschadiging gemeld hadden, werd dit op uitermate soepele en zorgvuldige wijze afgehandeld en kregen we binnen week een vervangend exemplaar thuis bezorgd. Chapeau en best practice in klantvriendelijkheid, we maken dit ook wel eens anders mee !!
Wat we ook schattig vonden, is dat we het oude (licht beschadigde) exemplaar mochten houden, met de suggestie om het werk te schenken aan een non-profit organisatie in de buurt, die vaak ondanks de beschadiging vaak erg blij zijn met zo’n gratis kunstwerk. Dat gaat we dan ook zeker doen !!
Nederland
Mooie foto’s en goede afwerking
Ik heb heel blij met de foto’s die ik heb besteld: mooie en goede kwaliteit en snelle afhandeling
Nederland
Werkaandemuur, beveel ik een ieder aan!
Ik heb veel besteld bij internet bedrijven, echter Werkaandemuur slaat alles, als het gaat om Service!
Product was niet naar wens, en is kosteloos en snel opgelost!
Kreeg binnen een week de goede uitvoering, en deze hangt nu te pronken boven de tafel.
Ik beveel dan ook en ieder Werkaandemuur aan, topbedrijf!
Nederland
Geweldig, top bedrijf!
Heb onlangs 2 werken besteld, de eerste was tijdens verzending beschadigd, na melding heel snel een nieuw exemplaar ontvangen, top! Hele goede service.
NederlandWat een top service, en wat bieden ze snelle en goede oplossingen. Ook denken ze fijn en snel met je mee. Het zijn echt toppers
NederlandUitstekende service. Top!
NederlandBen zeer tevreden over het bestelde werk. Ziet er precies uit wat ik verwacht had.
Nederland
Prachtig materiaal, super verpakt aangeleverd! Klasse
Prima werk, alles uitstekend samengesteld en verpakt!
Nederland
Stelt nooit teleur!
Na een eerdere goede ervaring bij de inrichting van een tandartspraktijk, bestelde ik nu voor de styling van een bedrijfspand, 6 mooie stukken in diverse maten op canvas. Zeer ruime keus, prima kwaliteit voor een goede prijs. Netjes op tijd geleverd! Top werkaandemuur!
Nederland
Super kwaliteit
Voor de 2e keer een schilderij besteld,zeer mooie kwaliteit