Jules Chéret was een Franse kunstenaar en lithograaf die leefde in de 19e eeuw. Hij wordt beschouwd als een pionier van de affichekunst en stond bekend om zijn kleurrijke en levendige affiches, die vaak reclame maakten voor Parijse cabarets, vaudevilles en theaters.
Ik ben een ambitieuze hobbyfotograaf, voornamelijk op het gebied van landschaps- en natuurfotografie. Ik maak graag foto's op mijn reizen. De foto's herinneren me aan zoveel mooie momenten... Lees verder…
Perfecte service en zeer mooi resultaat van onze bestelling
Onze bestelling werd zeer goed opgevolgd en het resultaat is prachtig. Wij kunnen Werk aan de Muur ten zeerste aanraden.
Zeer tevreden over het bedrijf. Is 2x dat ik kunst besteld heb bij hun. Ze geven duidelijk advies over de mogelijkheden die zij kunnen leveren. Alles word goed en stevig verpakt, voordat het opgestuurd wordt Telefonisch staan ze je netjes en deskundig te woord.
Snelle en duidelijke communicatie. Meedenken om product goed passend te maken. Snelle levering. Mooi eindresultaat.
Adembenemend
Voor de 2e keer een aankoop gedaan en de kwaliteit is prima, keurig verpakt en een prettig contact met de betreffende medewerker/ster. Jammer dat ze nooit aanbiedingen hebben of sale bijvoorbeeld. Ik mis het dat je geen account kan aanmaken want nu bouw je ook geen bestel historie op en moet je telkens maten e.d. van de gekochte kunstwerken op gaan zoeken.
(Translated by Google) Nice choice, fair prices and good service. (Original) Mooie keuze, nette prijzen en goede service.
Ben heel tevreden met mijn foto.Is een echte blikvanger.
Heel mooie schilderijen
Wij hebben nu meerdere keren afbeeldingen op staal besteld en iedere bestelling is boven verwachting. Allemaal foto’s van Monique v Velzen, en allemaal even mooi.
Afwerking is perfect en ophangen super simpel.
De stukken komen ontzettend goed verpakt op het afgesproken tijdstip binnen en de communicatie is uitermate goed.
Veel keus. Daardoor mooi werk kunnen kiezen geheel in juiste kleuren. Snelle levering.
Prima kwaliteit afdruk en degelijk frame.
Mbv duidelijke handleiding was frame eenvoudig in elkaar te zetten en zit het doek mooi strak. Ophangsysteem werkt eenvoudig ook het waterpas hangen. Blij mee.
Mooi doek, makkelijk in elkaar te zetten!
Het bedrijf -Werk aan de Muur- levert goed werk tegen een sympathieke prijs. Voor mij waren er twee belangrijke plussen: Ze hebben een goede en overzichtelijke site, waarbinnen ik probleemloos zelf mijn werkaandemuur kon samenstellen. Mooie extra plus: Bij iedere keuze of verandering, die je in hun digitale werkomgeving maakt, zie je gelijk wat de (herberekende) kosten zijn. En ik vond de communicatie prettig en adequaat: snel, vriendelijk en ter zake kundig. Er werd nl met mij overlegd over een door hen voorgestelde bewerking van mijn werkaandemuur opdat het resultaat nóg beter zou zijn. Daarnaast hadden we goed contact over de levering.
5 sterren: perfect, zeker aan te bevelen
Pluspunten
Service is uitstekend; heel attent en vriendelijk!