Over ‘Kale bomen bij het Rosarium in sepia’ van Henk Egbertzen
Twee kale bomen staan aan de rand van de vijver. Hun takken steken scherp af tegen een zachte, grijze lucht. Geen blad, geen kleur. Alleen vorm.
-
Het water is spiegelglad. De bomen, de heg, de lucht — alles staat er nog een keer in. Ondersteboven. Alsof het park zichzelf verdubbelt.
-
Het Rosarium in het Goffertpark…
Kleurgebruik
Ontdek ArtFrame™
Het moderne canvas alternatief
Jouw gekozen kunst als print op doek, gespannen in een aluminium of houten frame. Snel en eenvoudig te verwisselen voor een frisse uitstraling, helemaal zoals jij het wilt.
- Fine-art printkwaliteit
- Eenvoudig wisselbaar
- Akoestische functie
- Grote formaten mogelijk
Beeldmaker uit Nijmegen
Ik was veertien. Ik spaarde mijn zakgeld bij elkaar voor een Comex 35 — een analoge camera met een rolletje. Op een schoolreisje naar America fotografeerde ik voor het eerst echt: portretten, natuur, wat er in en om het huisje gebeurde. Toen ik de foto's terugzag, beleefde ik het moment opnieuw. Mensen zeiden dat ik talent had. Er kwam een geluksgevoel op dat ik nog niet kende.
-
Sindsdien ben ik beeldmaker. Niet omdat ik kon kiezen…